Επιστροφή στην αρχική σελίδα του δικτυακού τόπουΟμάδες σχολείων Ν. Κιλκίς

Τελευταία ενημέρωση στις 12/10/2008

Προκειμένου να διευκολύνονται οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ04 να παρακολουθούν τις επιμορφωτικές συναντήσεις που οργανώνουν τα Ε.Κ.Φ.Ε. και να αξιοποιείται ο χρόνος αυτός από τους σχολικούς συμβούλους του κλάδου ΠΕ04, ορίζονται οι ακόλουθες περιοχές και ημέρες που οι εκπαιδευτικοί του κλάδου ΠΕ04 θα πρέπει να έχουν μάθημα τις δύο (2) πρώτες ή τις δύο τελευταίες ώρες στα ωρολόγια προγράμματα του σχολείου τους:

Ομάδα 1η: 1ο Γυμνάσιο και 1ο Λύκειο Κιλκίς, 1ο και 2ο ΤΕΕ Κιλκίς, 2ο Γυμνάσιο και 2ο Λύκειο Κιλκίς, 3ο Γυμνάσιο Κιλκίς, Εσπερινό Γυμνάσιο και Εσπερινό Λύκειο Κιλκίς, Εκκλησιαστικό Λύκειο Κιλκίς, κάθε ΔΕΥΤΕΡΑ.

Ομάδα 2η: Γυμνάσιο και Λύκειο Πολυκάστρου, Γυμνάσιο και Λύκειο Αξιούπολης, ΤΕΕ Αξιούπολης, Γυμνάσιο και Λύκειο Γουμένισσας, Γυμνάσιο Πλατανιάς, Γυμνάσιο και Λύκειο Ευρωπού, κάθε ΤΕΤΑΡΤΗ.

Ομάδα 3η: Γυμνάσιο Βαπτιστή, Γυμνάσιο και Λύκειο Χέρσου, Γυμνάσιο και Λύκειο Μουριών, Γυμνάσιο-Λύκειο Ν. Αγιονερίου, Γυμνάσιο και Λύκειο Καμπάνη, Γυμνάσιο Ευκαρπίας, Γυμνάσιο Ν. Γυναικοκάστρου, κάθε ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ.